Mała rzecz o wielkiej sile rażenia

Wszystko zaczyna się od „dziękuję”

10-dniowy kurs uczący jednej z najważniejszych życiowych postaw – wdzięczności. Dowiedz się, czym jest prawdziwa wdzięczność, skąd się bierze i jak uczynić ją nawykiem, który stanie się Twoją drugą naturą.

Z kursem "Siła wdzięczności" nauczysz się:

 • szczerze dziękować za wszystko co masz i co Ci się przydarza,
 • lepiej radzić sobie z życiowymi trudnościami,
 • jak poprzez wdzięczność podnieść swój poziom pewności siebie.

Zobacz, w jaki sposób robiąc tak niewiele można tak wiele wnieść do swojego życia.

W kilku słowach o sile wdzięczności:

Tajemniczna pigułka


Wyobraź sobie, że otrzymujesz pigułkę, która czyni Cię zdrowszym, szczęśliwszym, bardziej optymistycznym i spełnionym człowiekiem. Nie kosztuje nic a przyjmowanie jej nie stanowi w zasadzie żadnego wysiłku.


Gdyby Ci ją zaproponowano, chciałbyś spróbować?


Takiej pigułki niestety nie ma. Ale co jeśli powiemy Ci, że jej nie potrzebujesz? Wszystko to, co mogłaby Ci dać znajduje się w środku. W Tobie. Taką „pigułkę” nosisz w sobie cały czas. Musisz tylko wiedzieć, co zrobić, by oferowane przez nią właściwości uwolniły się i wypełniły Twoje ciało oraz umysł. A my chcemy Ci pokazać, jak.

Więcej = lepiej?


Pewnie znane jest Ci takie stwierdzenie, że do życiowych sukcesów nie ma windy, trzeba iść schodami.


Podwaliną Twojego życiowego sukcesu jest szczęście. Bez niego, nawet jeśli coś osiągniesz, nie będziesz się tym cieszyć.


A do szczęścia jest winda. Droga na skróty.


I tym skrótem jest wdzięczność.


Znasz to uczucie, kiedy mimo tego, że pozornie wszystko jest w porządku to czegoś jednak Ci brakuje? Masz osiągnięcia, rzeczy materialne, ludzi wokół siebie, ale… Twój próg szczęścia jest wyżej. Poczuję się spełniony/a dopiero kiedy mój samochód będzie nowszy i lepszy. Poczuje się lepiej dopiero gdy będę mieć więcej tego czy tamtego.


Wiesz co? Nie poczujesz.


Jeśli skupisz się na tym, co masz, dostaniesz tego więcej; jeśli skupisz się na tym czego Ci brak, to się nigdy nie pomnoży.


Zdaj sobie sprawę z tego, że już teraz masz więcej niż potrzebujesz. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie miał mniej niż Ty.

Cudownie jest mieć marzenia, chcieć się rozwijać. Ale pamiętaj, że trzeba znaleźć ten moment, by się zatrzymać. Celebrować siebie, wszystko to, co już udało Ci się osiągnąć, posiąść, co dzieje się teraz i co jest Twoim życiem. Z wdzięcznością przychodzi szczęście. A ze szczęściem przychodzi coraz większa wdzięczność.


Czy kiedykolwiek przyszło Ci do głowy, że fakt otworzenia rano oczu, wstania z łóżka czy widok za Twoim oknem są warte tego, by skakać pod sufit z radości?


Jeśli nie, już niedługo zaczniesz patrzeć na wszystkie rzeczy wokół siebie z zupełnie nowej perspektywy.

Wdzięczność to Twój klucz do bardziej harmonijnego i spełnionego życia.

Dziennik


Nie sposób wymienić wszystkich korzyści płynących z bycia wdzięcznym. I nie są to puste słowa – związek wdzięczności ze szczęściem został naukowo potwierdzony setki razy.


Dr Robert A. Emmons z University of California to człowiek nazywany „specjalistą od wdzięczności.” Przeprowadził setki badań wskazujących na to, że wdzięczność naprawdę działa. Pewnego razu podzielił uczestników na trzy grupy, każda z nich miała za zadanie prowadzić pewien dziennik. Grupa pierwsza wypisywała wszystko to, za co jest wdzięczna. Grupa druga wszystkie denerwujące i irytujące rzeczy z danego tygodnia. Trzecia zaś jedynie to, co miało na nich wpływ, bez wskazywania czy jest to pozytywne czy negatywne doświadczenie.


Efekty tej próby były zaskakujące; poziom szczęścia osób z grupy pierwszej wzrósł o ponad 20%! Polepszyło się ich zdrowie, ponieważ chętniej i częściej korzystali z aktywności fizycznej. Poprawie uległy też ich relacje z bliskimi, ponieważ zaczęli ich szczerze doceniać. W przeciwieństwie do grupy drugiej, gdzie u ludzi pojawiły się nawet przypadłości zdrowotne.

Wszystko to, co masz teraz w życiu, jest wystarczające.

Sandra Lasek

Co się dzieje, gdy zaczynasz odczuwać wdzięczność?


 • jesteś bardziej zadowolony ze swojego życia,
 • wzrasta Twój poziom szczęścia i radości,
 • wykazujesz większy optymizm w stosunku do przyszłych wydarzeń,
 • lepiej radzisz sobie z życiowymi trudnościami,
 • masz więcej energii, entuzjazmu i determinacji,
 • poprawia się Twoje skupienie i efektywność,
 • lepiej i szybciej osiągasz swoje cele,
 • lepiej śpisz i poprawia się jakość Twojego snu,
 • tworzysz i utrzymujesz silniejsze relacje z ludźmi,
 • chcesz pomagać i wspierać innych,
 • doświadczasz mniej stresu.

"Dziękuję" to dopiero początek


„Dziękuję” to jedno z najczęściej wypowiadanych słów świata. Jest charakterystyczne dla prawie każdej kultury. Uczy się go nas już od najmłodszych lat.

Ale czy kiedykolwiek zastanowiłeś się nad jego sensem? Czy nie masz wrażenia, że o wiele częściej stosujemy je nawykowo i mechanicznie? Często nie potrafimy nadać mu właściwego znaczenia lub przyjąć go od innej osoby.


Już wkrótce nauczysz się szczerze dziękować za wszystko, co Ci się przydarza. Jest to wstęp do prawdziwej wdzięczności. Dziękowanie i wdzięczność to bowiem dwie zupełnie różne rzeczy. Wdzięczność pochodzi z miejsca, które jest ukryte bardzo głęboko w nas. Miejsca, które wie, że rzeczy i historie mogły potoczyć się zupełnie inaczej.

Najkrótsza ścieżka


Nie ma lepszej i krótszej drogi do szczęścia niż ta wiodąca przez nieskończone pola wdzięczności. Ma ona najsilniejszy z nim związek; większy niż jakakolwiek inna ludzka cecha czy zachowanie. Radości płynącej z doceniania każdej chwili i każdej rzeczy nie da się porównać z niczym innym.


Prawdziwa wdzięczność jest szczerym i czystym uczuciem, w którym nie ma miejsca na wątpliwości, zobowiązania, lęki czy kalkulowanie.


Co jest w niej najwspanialsze?


By się jej nauczyć nie potrzeba pieniędzy, spełnienia specjalnych wymagań, mnóstwa czasu. Jedyne co musisz mieć to otwarte serce i umysł. I już za chwilę ta umiejętność może stać się także Twoim udziałem.


Wdzięczność jest niczym skrzydła kolibra – maleńka rzecz, która jest w stanie sprawić tak ogromną różnicę.


Stając się wdzięcznym człowiekiem sprawiasz temu światu najlepszy prezent.Tak mało jest w naszym świecie wdzięczności i tak wiele rzeczy, które są jej warte.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla Ciebie kurs, który w kompleksowy sposób zajmuje się tematyką wdzięczności. Nauczysz się odczuwać prawdziwą, płynącą z głębi Ciebie wdzięczność za wszystko, co posiadasz i co przydarza się w Twoim życiu.

Już teraz jesteś wdzięcznym człowiekiem


Spraw, by w Twoim życiu przybyło rzeczy, które warto doceniać.

Dzięki temu kursowi:
 • nauczysz się odczuwać szczerą, prawdziwą, płynącą z głębi Ciebie wdzięczność,
 • docenisz wszystko to, czego posiadanie uważałeś/aś dotąd za naturalne,
 • poprawi się jakość Twojego życia i wzrośnie poziom Twojego szczęścia,
 • zmieni się Twój sposób postrzegania tego, co Cię otacza.

Zastanów się nad tymi wszystkimi rzeczami, które dotąd brałeś lub brałaś za pewnik, za coś oczywistego i naturalnego.

Zamknij oczy i pomyśl o tym, jak budząc się rano na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Czujesz dreszcz podniecenia na samą myśl o zbliżającym się dniu.

Słońce, wzrok, poranna kawa, uśmiech kogoś bliskiego lub całkiem obcego, powiew wiosennego wiatru muskającego Twoją skórę...

To wszystko są rzeczy warte tego, by się nimi cieszyć, by je kontemplować i przeżywać. Nie tak, jak gdyby były najwspanialszymi prezentami na świecie.

One są najwspanialszymi prezentami na świecie. I są Twoim udziałem. Czy kiedykolwiek pomyślałeś/aś choć przez chwilę o tym, że mogłoby ich w Twoim życiu zabraknąć?

Zwolnij


Nasza kultura nauczyła nas, że liczy się tylko szalona pogoń.


Nie bądź jedną z tych osób. Zrezygnuj z szalonej przejażdżki górską kolejką.


Zamiast tego wsiądź do łodzi wdzięczności, która da Ci wewnętrzny spokój i radość, jakiej dotąd nie zaznałeś. Dziel się tym z innymi ludźmi.


Nie masz nic do stracenia, tylko tak wiele do zyskania. Bez wysiłku, bez długich godzin spędzonych nad książkami czy komputerem.


To sztuka, która raz opanowana pozostanie z Tobą na zawsze. I nic już nie będzie takie jak przedtem.

Tak jak wszystkie kursy na platformie LifeArcadia, kurs “Siła wdzięczności” jest oparty o unikalny, autorski proces rozwoju umiejętności. Poniżej poznasz 3 filary tego procesu i formę naszych kursów, a także zobaczysz przebieg całego kursu dzień po dniu.

Owocny rozwój umiejętności

Z tym kursem osiągniesz realne, namacalne efekty. Od zaraz. Zobacz dlaczego:

SYSTEMATYCZNOŚĆ

Kurs jest oparty o filozofię małych, systematycznych kroków. Codzienne ćwiczenia są lekkie i pobudzające.

Wystarczy Ci od 15 do 30 minut każdego dnia.

PRAKTYKA

Efekty wynikają z działania, dlatego codzienna praktyka to najważniejsza część kursu.

20% najważniejszej wiedzy, 80% ćwiczeń praktycznych.

PROCES

Każdy krok to kontynuacja tego, co robiłeś dzień wcześniej.

Cały kurs jest kompletnym i przemyślanym procesem, a każde ćwiczenie jest jego częścią.

1 Dzień 1 Video
1 Ćwiczenie
10 W tym kursie przygotowaliśmy dla Ciebie materiały na 10 dni Obejrzenie video i wykonanie ćwiczenia zajmie Ci ok. 20 minut

Kurs od środka, dzień po dniu:

Kliknij na dany dzień, aby zobaczyć jego opis.

Dzień 1 Najkrótsza droga do szczęścia
Czym jest wdzięczność? Dlaczego praktykowanie jej jest tak ważne? Jak wypracować w sobie nawyk bycia szczerze wdzięcznym człowiekiem? Dziś poznasz odpowiedzi na te wszystkie pytania.
Dzień 2 Wszystko zaczyna się od "dziękuję"
Dziś dowiesz się, czym naprawdę jest słowo „dziękuję”. W jaki sposób go używamy? Jakie ma znaczenie? Zastanowisz się również nad tym, w jaki sposób je przyjmujemy – czy akceptujemy czy raczej negujemy?
Dzień 3 Jak się obudzić?
W dniu trzecim dowiesz się, jakie warunki muszą być spełnione, abyśmy mogli być wdzięczni i co to znaczy być „obudzonym”. Nauczysz się także postrzegać otaczającą Cię rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy.
Dzień 4 Zacznij od siebie
Jaki jest związek wdzięczności z trudnościami życiowymi, które napotykasz? Czy wdzięczność może podnieść Twoje poczucie pewności siebie? Dziś nauczysz się, jak być wdzięcznym samemu sobie, ponieważ jest to wstęp do wdzięczności w stosunku do innych.
Dzień 5 Harmonijne relacje
Dziś nauczysz się, w jaki sposób siła wdzięczności przekłada się na świat Twoich emocji i relacji z innymi ludźmi. Dowiesz się, w jaki sposób zbudować dzięki niej trwalsze, bardziej harmonijne i głębsze relacje.
Dzień 6 Cuda wokół Ciebie
Dziś dowiesz się, w jaki sposób wdzięczność wpływa na Twój stosunek do samego siebie a także, co może Ci stawać na drodze do odczuwania wdzięczności. Nauczysz się także w jaki sposób być szczerze wdzięcznym ludziom, których kochasz.
Dzień 7 To wystarczające
Nauczysz się, jak odczuwać wdzięczność za wszystko to, co w tej chwili posiadasz. Przestaniesz wciąż wybiegać w przyszłość i warunkować swoje szczęście przyszłymi wydarzeniami. Twoje życie jest wspaniałe już teraz.
Dzień 8 Siła zmysłów
W jaki sposób do bycia wdzięcznym przyczyniają się nasze zmysły? Czy i dlaczego warto być wdzięcznym za wzrok, słuch, smak, dotyk? Dziś nauczysz się zwracać uwagę na rzeczy, o których często nie myślimy na co dzień.
Dzień 9 Niezwykła zwykłość
Dzisiaj nauczysz się, w jaki sposób doceniać swoje życie, ze wszystkimi jego odcieniami, tylko za to, że je masz. Dowiesz się także dlaczego otaczająca Cię natura ma duży wpływ na Twoje poczucie szczęścia i wdzięczności.
Dzień 10 Twoja druga natura
Dowiesz się, co zrobić, by praktyka wdzięczności poszła za Tobą w przyszłość i stała się drugą naturą. Nauczysz się jak być wdzięcznym w każdym momencie swojego życia i wykonasz ćwiczenie, dzięki któremu wdzięczność zostanie z Tobą na zawsze.

Poznaj Sandrę Lasek

Sandra Lasek to psycholog, coach, trener i specjalista od zarządzania personelem z wieloletnim doświadczeniem. Wykształcenie psychologiczne zdobyła w Kanadzie na York University oraz w Holandii na Maastricht University. Certyfikat zarządzania personelem uzyskała w Kanadzie na Seneca College. W Polsce ukończyła Szkołę Coachów The Art & Science of Coaching na Erickson College przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Sandra Lasek współprowadzi coaching grupowy dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego na Akademii Leona Koźmińskiego oraz współpracuje z niemiecką firmą konsultingową jako coach i konsultant do spraw personelu.

Prowadzi warsztaty jednodniowe – „Life Coaching” oraz „Coaching Kariery” a także „Self-Coaching” oraz „Tu i Teraz” razem z Michałem Pasterskim. Jej profesjonalizm, spokój oraz ciepło sprawiają, że uczestnicy czują się w swoim towarzystwie jak w kręgu dobrych przyjaciół i chętnie się otwierają.

Psychologia i coaching to jej ogromna pasja, więc nawet wolny czas poświęca na zgłębianie swojej wiedzy. Fanka indyjskiej kuchni i kultury. Często zmienia otoczenie i perspektywę, bo jak mówi "lubię, kiedy wokół mnie jest wciąż coś nowego." Bardzo rodzinna, docenia siłę szczerych i bliskich relacji. Uważa, że jedną z kluczowych rzeczy w naszym życiu jest sztuka medytacji, wierzy także w ogromne korzyści płynące z wizualizacji.
Czasami poznając nową osobę od razu czujesz, że nadajecie na tych samych falach. Właśnie tak wyglądało moje pierwsze spotkanie z Sandrą. Chociaż nigdy nie podejmuję tak spontanicznych decyzji, po 2 minutach naszej rozmowy zaproponowałem jej współpracę przy rozwijaniu społeczności dla pasjonatów rozwoju osobistego. Jak się później okazało - był to strzał w dziesiątkę.

Od tamtego momentu minęły już dwa lata, a ja z żadnym trenerem nie współpracuję tak blisko, jak z Sandrą. Od dwóch lat wspólnie prowadzimy dwa 3-dniowe, wyjazdowe warsztaty: Self-Coaching oraz Tu i Teraz. Jestem pod wrażeniem nie tylko jej wiedzy i umiejętności jako coacha, ale przede wszystkim otwartego serca, życzliwości i aury wewnętrznego spokoju, jaką zawsze ma wokół siebie.

Bardzo się cieszę, że Sandra zgodziła się być częścią LifeArcadii i wiem, że jej kursy są jednymi z najlepszych.Coach, trener, założyciel LifeArchitect i twórca LifeArcadii

Nawet najbrzydsze rzeczy stają się piękne, kiedy zdasz sobie sprawę, że mógłbyś ich nigdy nie zobaczyć.

Sandra Lasek

W prezencie otrzymasz:


Audiobook “10 zasad naturalnej motywacji”

1,5-godzinne nagranie szkolenia online Michała Pasterskiego, założyciela LifeArchitect i LifeArcadii.
 • Pozbądź się wewnętrznych blokad i odzyskaj stan naturalnej motywacji;
 • Zastosuj praktyczne ćwiczenia i naucz się planowania, działania i życia w zgodzie ze sobą;
 • Pobierz plik MP3 z nagraniem szkolenia i przesłuchaj je tam, gdzie chcesz - w ulubionym fotelu, na spacerze, w parku lub kawiarni.

Tapety motywacyjne!

Różne rozmiary
Wszystke urządzenia
Skuteczny sposób na wsparcie procesu nabywania nowych umiejętności.
 • Najważniejsze myśli na wyciągnięcie ręki - codziennie od rana do wieczora,
 • Utrwalanie wartościowych przekonań w naturalny, bezwysiłkowy sposób,
 • Każda tapeta dostępna w wielu wersjach dopasowanych do różnych urządzeń.

Naucz się dostrzegać piękno w drobnych rzeczach

10-dniowy kurs "Siła wdzięczności. Najkrótsza droga do szczęścia"

Kurs, który otwiera drzwi… do siły, mądrości i szczęścia. Wszystko zaczyna się od wdzięczności.


Kupując kurs "Siła wdzięczności" otrzymujesz:

 • 10 nagrań video + 10 ćwiczeń coachingowych
 • Zeszyt Ćwiczeń w PDF (gotowy do wydruku)
 • Natychmiastowy dostęp do kursu w Panelu Life Architect
 • Dostęp na zawsze - bez żadnych ograniczeń czasowych
 • Materiały dodatkowe związane z tematyką kursu
 • Wsparcie w zamkniętej grupie "Społeczność Life Architect" na facebooku

Kurs, który otwiera drzwi… do siły, mądrości i szczęścia. Wszystko zaczyna się od wdzięczności.


Kupując kurs "Siła wdzięczności" otrzymujesz:

 • 10 nagrań video + 10 ćwiczeń coachingowych
 • Zeszyt Ćwiczeń w PDF (gotowy do wydruku)
 • Natychmiastowy dostęp do kursu w Panelu Life Architect
 • Dostęp na zawsze - bez żadnych ograniczeń czasowych
 • Materiały dodatkowe związane z tematyką kursu
 • Wsparcie w zamkniętej grupie "Społeczność Life Architect" na facebooku

Co wyróżnia kursy LifeArcadia?

1Zaskakująca siła systematyczności

Z kursami LifeArcadia pracujesz codziennie, lub jeśli wolisz - co dwa lub co trzy dni. Zawsze systematycznie, dzięki czemu rozwój umiejętności staje się Twoim nawykiem - naturalną częścią Twojej codzienności.

2Angażująca praktyka

Praktyka jest podstawą każdego kursu. Wszystkie ćwiczenia są oparte o metody coachingowe - są pobudzające, zmieniające perspektywę i dające do myślenia, czasami na cały dzień.

3Przemyślany proces

Każda umiejętność to zbiór działań i nawyków myślenia, które składają się w jedną całość. Dlatego aby skutecznie nabyć nową umiejętność, musisz przejść przez starannie zaplanowany proces, który prowadzi Cię z punktu A do punktu B.

4Autorzy z doświadczeniem

Nasze kursy są tworzone przez doświadczonych w swojej dziedzinie ekspertów. Nie są to eksperci od wszystkiego - każdy zajmuje się swoim obszarem i jest w tym wyjątkowo dobry.

5Duża zmiana małymi krokami

U podstaw każdego kursu leży filozofia Kaizen, czyli metoda małych kroków. Nawet największe pałace są budowane cegiełka po cegiełce. Nasze ćwiczenia są proste. Zero skomplikowanych teorii, wszystko jest jasne jak słońce.

6Natychmiastowe efekty

Jeśli z zaangażowaniem wykonujesz wszystkie ćwiczenia, na efekty nie będziesz musiał czekać. Owoce swojej pracy zaczniesz zbierać jeszcze zanim ukończysz kurs.

7Trwałość

Każdy kurs LifeArcadia to umiejętność, która zostaje z Tobą na całe życie. Jak z jazdą na rowerze – to umiejętności, które wchodzą Ci w krew i stają się częścią Ciebie.

Twoja wygoda na pierwszym miejscu

Panel Life Architect to dostęp do kursu zawsze i wszędzie:

Możesz z niego korzystać na każdym urządzeniu i na całym świecie, wystarczy Ci połączenie z internetem.

 • Filmy szkoleniowe w jakości HD, które możesz odtwarzać na laptopie, tablecie i smartfonie.
 • Materiały do ćwiczeń do pobrania w pliku PDF, gotowe do wydruku.
 • Cały kurs i materiały bonusowe dostępne w jednym miejscu, z nieograniczonym czasowo dostępem.
Jeśli w ciągu 15 dni od zakupu stwierdzisz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu daj nam o tym znać. Zwrócimy 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Nie masz nic do stracenia!

Naucz się dostrzegać piękno w drobnych rzeczach

10-dniowy kurs "Siła wdzięczności. Najkrótsza droga do szczęścia"

Kurs, który otwiera drzwi… do siły, mądrości i szczęścia. Wszystko zaczyna się od wdzięczności.


Kupując kurs "Siła wdzięczności" otrzymujesz:

 • 10 nagrań video + 10 ćwiczeń coachingowych
 • Zeszyt Ćwiczeń w PDF (gotowy do wydruku)
 • Natychmiastowy dostęp do kursu w Panelu Life Architect
 • Dostęp na zawsze - bez żadnych ograniczeń czasowych
 • Materiały dodatkowe związane z tematyką kursu
 • Wsparcie w zamkniętej grupie "Społeczność Life Architect" na facebooku

Kurs, który otwiera drzwi… do siły, mądrości i szczęścia. Wszystko zaczyna się od wdzięczności.


Kupując kurs "Siła wdzięczności" otrzymujesz:

 • 10 nagrań video + 10 ćwiczeń coachingowych
 • Zeszyt Ćwiczeń w PDF (gotowy do wydruku)
 • Natychmiastowy dostęp do kursu w Panelu Life Architect
 • Dostęp na zawsze - bez żadnych ograniczeń czasowych
 • Materiały dodatkowe związane z tematyką kursu
 • Wsparcie w zamkniętej grupie "Społeczność Life Architect" na facebooku

Najczęściej zadawane pytania

 • Nie mam konta w polskim banku. Czy są jakieś inne formy płatności?

Tak. Możesz zapłacić za pomocą PayPal. Jeśli nie masz konta na Paypal, są też inne opcje - napisz do nas na biuro@lifearchitect.pl.

 • Czy warto wydrukować Zeszyt Ćwiczeń?

Tak! Bardzo polecamy wydruk wszystkich materiałów. Nie musisz jednak tego robić - możesz korzystać z pliku PDF i dowolnego notatnika w wersji papierowej lub elektronicznej.

 • Na jak długo otrzymam dostęp do kursu?

Na zawsze, bez żadnych ograniczeń! Będziesz mógł wracać do swojego kursu tyle razy, ile masz na to ochotę.

 • Czy będę mógł pobrać wszystkie materiały?

Wszystkie materiały oprócz filmów video możesz zapisać na swoim komputerze. Nie umożliwiamy pobierania filmów ze względu na ochronę przed piractwem.

Twój rozwój to nasza pasja

4 powody, dla których LifeArcadia jest najlepszym sposobem na Twój rozwój osobisty.

Sprawdzona forma kursów

Wszystkie kursy LifeArcadia są oparte o formułę, u której podstaw leżą najnowsze badania neuropsychologii i wieloletnie doświadczenie Michała Pasterskiego w tworzeniu skutecznych narzędzi edukacyjnych.

Super obsługa klienta

Nasi klienci są naszymi przyjaciółmi. Do każdej rozmowy podchodzimy z otwartym sercem, wyjątkową życzliwością i bezustanną chęcią niesienia pomocy. Jeśli chcesz tego doświadczyć, po prostu do nas zadzwoń!

Mobilny panel online

Wszystkie nasze kursy są dostępne w panelu Life Architect, do którego otrzymujesz dostęp kupując dowolny kurs. Z panelu możesz korzystać na wszystkich urządzeniach mobilnych. Twoje kursy będą tam dostępne... już na zawsze!

Społeczność

Razem tworzymy społeczność ludzi, dla których świadomy i praktyczny rozwój osobisty jest nieodłączną częścią codziennego życia. Wzajemnie się wspieramy i motywujemy za pomocą forum dyskusyjnego, które jest dostępne w panelu Life Architect.