Kobieca strona mocy

Kobieca strona mocy

3-dniowy warsztat wyjazdowy, w trakcie którego obudzisz swoją prawdziwą kobiecą naturę.
Wyjątkowe doświadczenie zmiany osobistej w małej, 8-osobowej grupie.Jest takie miejsce…
Zobacz co czeka na Ciebie w Wiatrakowie

Mała grupa

8-osobowa grupa zapewnia atmosferę pełną otwartości, dobrej integracji i pewność, że trener będzie przy Tobie zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Zdrowe wyżywienie

3 starannie przygotowane i zdrowe posiłki każdego dnia oraz stały dostęp do kawy, herbaty i przekąsek przez cały czas, to gwarancja, że Twoje ciało będzie pełne energii, a Twój umysł będzie czerpał z warsztatu pełnymi garściami.

Zakwaterowanie i okolica

Bajkowy, drewniany dom tylko dla naszej grupy. 2-3 osobowe pokoje z własnymi łazienkami, sala szkoleniowa z kominkiem i kanapami. Ośrodek jest położony w pobliżu Kazimierza Dolnego i otacza go piękny ogród, orzechowy sad oraz las z wąwozami.

2 trenerów

Będziesz pod skrzydłami dwóch certyfikowanych coachów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem, którzy w każdej chwili są gotowi wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń.

Praktyka

Dzięki koncentracji na praktyce, Twój mięsień zwany umysłem przez te 3 dni zdecydowanie urośnie, a Ty zdobędziesz dodatkowe pokłady siły i opanujesz dziesiątki nowych narzędzi i umiejętności.

Odpoczynek

Pomożemy Ci oderwać się od codzienności i głęboko odetchnąć. Zobaczymy piękny Kazimierz Dolny, pójdziemy na relaksujący spacer, a wieczorem pogadamy przy kominku jak dobrzy znajomi, którzy dawno się nie widzieli.

Indywidualne podejście

Trenerzy będą z grupą każdego dnia od rana do wieczora, co daje mnogość okazji do indywidualnych, coachingowych rozmów o najważniejszych dla Ciebie kwestiach.

 

Prawdziwa natura kobiecościCzym jest dla Ciebie kobiecość? Zastanów się nad tym przez chwilę. Czy masz kontakt z tą subtelną, piękną i nieskazitelną naturą kobiety? Czy może pozwoliłaś na to, aby gdzieś się w Tobie zagubiła?

W życiu każdej kobiety był (lub będzie) taki moment, gdy czuje, że jest jak prawdziwy, gorący ogień, który rozświetla najciemniejsze obszary jej życia. Który dodaje jej sił oraz ogrzewa ją samą i innych, którzy tego potrzebują. Ogień, który daje motywację do działania i nieograniczoną pasję do życia. To wewnętrzny płomień, który uzdrawia to, co już nie służy, a nawet pali to, co już czas pozostawić za sobą.

Dla niektórych z nas to moment narodzin dziecka, dla innych zdobycie wymarzonej pracy, ta podróż, o której zawsze marzyłaś, ta miłość, która sprawiła, że ugięły się pod Tobą kolana. Dla innych to codzienność – czysta radość życia i realizowanie pełni swojej kobiecej natury. W tych momentach czujemy, że nasza kobieca moc jest odczuwalna w każdej komórce naszego ciała. W takich momentach na chwilę przypominamy sobie o tym, jaka wielka jest moc ognia, który wewnątrz nas płonie. Są jednak chwilę, gdy zupełnie o tym zapominamy…

Przychodzi codzienność, sprawy, obowiązki. Zapominamy nie tylko o tym ogniu wewnątrz nas, ale i o sobie. Schodzimy na drugi plan. Często szarpane różnymi emocjami, nie do końca rozumiemy, co się dzieje. Gdzieś po drodze zgubiłyśmy się. Gdzieś nasza kobiecość stała się bliższa męskości, bo na nią jest większy popyt w naszym świecie.

Słyszymy: “Bądź silna!”, “Odnieś sukces!”, “Nie daj się facetom!”. Nie podoba nam się to, gdzie jesteśmy i chcemy to zmienić, ale uwikłane w rodzinę, pracę, zobowiązania, emocje i myśli często nie umiemy zrobić kroku ani w prawo ani w lewo, a już na pewno nie do przodu. Mamy wrażenie, że utknęłyśmy w jakiejś gęstej glinie, która nie pozwala się nam ruszyć. Włączamy autopilota matki, żony, kochanki, szefowej, pracownicy i zapominamy o tym, co cały czas płonie wewnątrz nas. O tym ogniu, który tylko czeka, aby pobudzić go do życia.


Rozpal swój ogień na nowoTa kobieca moc jest jak prawdziwy ogień – jeśli się do niej nie dokłada nowych kawałków drewna, to płomień przygasa, aż w końcu się tylko lekko tli. Na warsztacie Kobieca strona mocy ten lekko tlący się ogień zostanie zasilony odpowiednią dawką dobrze wysuszonego drewna. Buchnie Twój ogień: ponownie odkryjesz wewnętrzny spokój, nawiążesz kontakt z samą sobą, uwolnisz pasję i radość życia. Rozpoznasz i uruchomisz ten mechanizm, który jest odpowiedzialny za pobudzenie Twojej wewnętrznej, kobiecej mocy. Zrozumiesz, co jest Twoimi kawałkami drewna oraz jak i kiedy je dorzucać tak, aby Twój wewnętrzny ogień mógł wybuchnąć przepięknym, gorącym i silnym płomieniem. Abyś mogła w pełni korzystać z przywilejów, jakie daje Ci kobieca natura.

“Wejdź na pierwszy stopień, nie musisz widzieć całych schodów, po prostu wejdź na pierwszy stopień”Martin Luther King


Parafrazując M.L.Kinga: “Dorzuć do ognia, nie musisz wierzyć, że się bardziej rozpali, po prostu dorzuć do ognia”

Nazywam się Sandra Lasek i prowadzę razem z Michałem Pasterskim dwa warsztaty w Kazimierzu Dolnym: „”Tu i Teraz” oraz „”Self-Coaching”. Oba są wyjątkowymi, głębokimi i odkrywczymi dla uczestników procesami. Pomysł zrobienia warsztatu tylko dla kobiet pojawił się, gdy zauważyłam jak inne są moje sesje coachigowe z kobietami niż te z mężczyznami. I tak, jedną z różnic jest ilość zużytych chusteczek. Natomiast różnicą bardziej znaczącą jest dostęp do własnych emocji i umiejętność ich przeżywania. Kobiety mają emocje jakby bardziej na wierzchu w porównaniu z mężczyznami. Są tego plusy i minusy.

Na warsztacie Kobieca strona mocy uczymy kobiety, jak transformować energię uwięzioną w emocjach na energię do działania, na wulkan kreatywności, na otwarte serce i pasję do życia. Na tym warsztacie zajrzysz wgłąb siebie i pozbędziesz się tego, co do tej pory blokowało prawdziwą naturę Twojej kobiecości. Nawiążesz kontakt z głosem swojego serca i zaprzyjaźnisz się z głosem swojej intuicji. Zbudujesz ze sobą trwałą relację opartą na zaufaniu i wspieraniu samej siebie.


Zobacz zaproszenie Sandry i Agnieszki na warsztat


Cały warsztat będę miała przyjemność poprowadzić razem z Agnieszką Sokół-Michalak. To cudowna kobieta, moja wieloletnia przyjaciółka i przede wszystkim i nade wszystko wspaniały coach.

Jest to osoba, która jako jedna jedyna, ze swoim coachingowym podejściem pełnym spokoju, skupienia i mocy potrafi wydobyć ze mnie najgłębiej ukryte pokłady siły i energii oraz pomóc zrozumieć samą siebie. To do niej chodzę od czasu do czasu na sesje coachingowe i nie wyobrażam sobie, aby prowadzić ten warsztat z kimkolwiek innym.


Co zyskasz biorąc udział w warsztacieGłówną drogą do odkrycia tego, co blokuje Twoją wewnętrzną moc będą na tym warsztacie emocje. Będziemy się też uważnie przyglądać Twoim przekonaniom, schematom, sposobom bycia, myślenia i odczuwania. Wszystko po to, aby podnieść Twoją samoświadomość, bo to właśnie dzięki dogłębnemu poznaniu samej siebie będziesz w stanie odkryć sposób na to, aby na co dzień dbać o Twoją prawdziwie kobiecą moc.

Na warsztacie między innymi:

 • nauczysz się monitorować i rozpoznawać emocje w trakcie ich powstawania,
 • nauczysz się uspokajać samą siebie i mieć emocje adekwatne do sytuacji,
 • nauczysz się wchodzić w stan flow – gdzie jesteś czystym ogniem wewnętrznym,
 • nauczysz się rozpoznawać najsubtelniejsze różnice między emocjami i ich znaczenie,
 • zaczniesz korzystać z emocji jak ze znaków drogowych,
 • nauczysz się transformować swoje emocje w motywację i energię do działania,
 • poznasz koło zmiany i swój indywidualny sposób przechodzenia przez zmianę,
 • zrozumiesz funkcję gniewu, złości i smutku oraz innych emocji,
 • poznasz różne typy empatii i ich zadanie,
 • zbudujesz porozumienie z wewnętrznym krytykiem,
 • poznasz moc samoakceptacji,
 • przede wszystkim podniesiesz swoją samoświadomość,
 • oraz wzmocnisz swoją kobiecą moc.

Z jakimi wyzwaniami, przed którymi stoją obecnie kobiety, poradzimy sobie na warsztatach?

 • przymus bycia idealną i spełniania mnogości ról (matka, żona, kochanka, pani domu, kobieta sukcesu),
 • potrzeba zachowania równowagi pomiędzy emocjami i racjonalnym podejściem do życia,
 • próba pogodzenia macierzyństwa z rozwojem kariery zawodowej,
 • sprostanie nierealnym oczekiwaniom społeczeństwa i mediów wobec kobiecej urody,
 • poradzenie sobie z przestarzałymi stereotypami na temat kobiet.

Nauczymy Cię, jak być kobietą autentyczną, żyjącą w zgodzie ze sobą, pewną siebie, wewnętrznie atrakcyjną, pełną życia i naturalnej kobiecości. Uwolnienie blokad emocjonalnych i nauczenie się sposobów na pielęgnowanie pozytywnych emocji to najlepsza droga do ponownego odkrycia prawdziwej siebie. Przez te trzy dni wykonasz dziesiątki ćwiczeń, które w zaskakująco krótkim czasie pozwolą Ci odkryć w sobie to, co było ukryte przez kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt ostatnich lat. Wreszcie poradzisz sobie z tym, co Cię do tej pory blokowało i rozwiniesz w sobie to, co Cię wzmacnia i uszczęśliwia.

Oto niektóre z metod i narzędzi, z których korzystamy w czasie warsztatu:

 • coaching skoncentrowany na rozwiązaniach,
 • zen coaching,
 • gra coachingowa Points Of You,
 • psychologia zorientowana na proces,
 • focusing,
 • terapia poznawczo-behawioralna,
 • drama,
 • improwizacja,
 • ruch spontaniczny,
 • elementy medytacji.Warsztat składa się z 5 modułówEmocje wpływają na wszystkie obszary naszego życia i jeśli nie potrafimy korzystać z potencjału jaki niosą, to obszary te mogą nie funkcjonować, tak jakbyśmy tego chciały. Kolejne moduły zadbają o kluczowe umiejętności związane z emocjami, tak aby wszystkie obszary Twojego życia poczuły nowy blask Twojego ognia wewnętrznego.

Moduł 1: Akceptacja – tlen, dzięki któremu Twój ogień zapłonie

 • Zrozumiesz dlaczego tak ważna jest samoakceptacja,
 • Poznasz metody na całkowitą akceptację samej siebie,
 • Nauczysz się akceptować innych takimi jakimi są,
 • Zrozumiesz procesy oceniania i zagrożenia z tym związane.

Akceptacja jest niezbędnym czynnikiem potrzebnym do uwolnienia wewnętrznego ognia. Szczególnie samoakceptacja, bez której nawet największy płomień nie przetrwa. Dzięki temu modułowi dodasz tlenu do przestrzeni Twojego ognia, tak aby miał możliwość palić się.

Moduł 2: Emocje – informacja o jakości wewnętrznego płomienia

 • Poznasz mechanizmy powstawania emocji i zaczniesz je lepiej rozumieć,
 • Przećwiczysz techniki radzenia sobie z emocjami, drażliwością i zagubieniem,
 • Nauczysz się uspokajać samą siebie i wychodzić z przygnębienia,
 • Dowiesz się i rozumiesz jak działa emocjonalny cykl kobiecej natury.

Emocje same w sobie dla wielu z nas są zagadką i okiełznanie ich jest nie lada sztuką. Ten moduł pozwoli Ci zrozumieć naturę samych emocji oraz mechanizmy ich działania. Da Ci też szansę, lepiej zorientować się w szczególnej specyfice kobiecych emocji. Nauczysz się podchodzić do siebie z prawdziwą empatią nawet wtedy, gdy sama masz siebie dość.

Moduł 3: Motywacja – umiejętność wzniecania ognia

 • Poznasz procesy samo-motywacji przez pracę z emocjami,
 • Nauczysz się podporządkowywać emocje do danego celu,
 • Poprzez swoje emocje zrozumiesz co jest dla Ciebie najważniejsze,
 • Nauczysz się wchodzić w stan czystego wewnętrznego ognia.

Emocje potrafią zatrzymać nas w tym samym miejscu przez lata. Paraliżują, sprawiają, że zastygamy w niemocy. Czasem sprawiają, że nasza motywacja do dbania o swój wewnętrzny płomień zupełnie zanika, bo jesteśmy zmęczone emocjami związanymi z dbaniem o innych. Ten moduł pomoże Ci, korzystać z siły Twoich emocji tak, aby wspierały Twoją motywację do dbania o Twoją wewnętrzną kobiecą moc.

Moduł 4: Relacje – droga do dzielenia się swoim płomieniem

 • Dowiesz się w jaki sposób budować zdrowe, emocjonalne relacje,
 • Poznasz i nazwiesz Twoje sposoby działania lub unikania w relacji,
 • Nauczysz się jak odnaleźć swoje prawdziwe potrzeby i jak je asertywnie komunikować,
 • Poznasz sposób komunikacji oparty na potrzebach, który wspiera zdrowe relacje.

Reagowanie na własne i cudze emocje w konstruktywny sposób oraz rozumienie tego, co dzieje się w sferze emocji jest kluczowym aspektem udanej relacji. Zbyt często w relacjach zamiast rozpalać wewnętrzny ogień, zalewamy go po trochu wodą. Ten moduł ma za zadanie, wesprzeć Cię w budowaniu relacji w taki sposób, aby Twoja wewnętrzna moc płonęła coraz to piękniejszym płomieniem.

Moduł 5: Działanie – siła sprawcza Twojego ognia

 • Poznasz koło zmiany, jego etapy i sposoby działania na każdym z nich,
 • Nauczysz się metody samodyscypliny opartej na rozumieniu emocji,
 • Zorganizujesz swoją nowo poznaną wiedzę tak, że będzie ona dla Ciebie przewodnikiem,
 • Zrobisz pierwszy krok do tej zmiany, którą uznasz za najpilniejszą właśnie dla Ciebie!

Podążanie za wewnętrznym ogniem jest niezbędne, aby ten płomień utrzymać. Ten moduł pokarze Ci w jaki sposób działać, aby po wyjeździe utrzymać ten ogień, który udało Ci się rozpalić na warsztacie.

Harmonogram warsztatu

Dzień 1

17.06
 • 8.00
  Rejestracja uczestników
  1h
 • 9.00
  Warsztat
  3h
 • 12.00
  Przerwa kawowa
  15 min
 • 12.15
  Warsztat
  1h 45'
 • 14.00
  Obiad
  1h
 • 15.00
  Czas wolny / Spacer
  1h
 • 16.00
  Warsztat
  1h 45'
 • 17.45
  Przerwa kawowa
  15 min
 • 18.00
  Gra coachingowa
  1h 30'
 • 19.30
  Kolacja
  30 min
 • 20.00
  Integracja przy kominku
  3 - 4h

Dzień 2

18.06
 • 8.00
  Medytacja / spacer
  30 min
 • 8.30
  Śniadanie
  30 min
 • 9.00
  Warsztat
  2h
 • 11.00
  Przerwa kawowa
  15 min
 • 11.15
  Warsztat
  2h 45'
 • 14.00
  Obiad i czas wolny / spacer
  2h
 • 16.00
  Warsztat
  1h 45'
 • 17.45
  Przerwa kawowa
  15 min
 • 18.00
  Gra coachingowa
  30 min
 • 19.30
  Kolacja
  30 min
 • 20.00
  Ognisko
  3 - 4h

Dzień 3

19.06
 • 8.00
  Prowadzona medytacja
  30 min
 • 8.30
  Śniadanie
  30 min
 • 9.00
  Warsztat
  2h
 • 11.00
  Przerwa kawowa
  15 min
 • 11.15
  Warsztat
  2h 45'
 • 14.00
  Obiad
  1h
 • 15.00
  Warsztat
  2h
 • 17.00
  Podsumowanie
  1h
 • 18.00
  Zakończenie
  30 min

Trenerzy

Sandra Lasek

Sandra Lasek

Sandra Lasek jest psychologiem, coachem oraz specjalistą od zarządzania personelem.

Wykształcenie psychologiczne zdobyła w Kanadzie na York University oraz w Holandii na Maastricht University. Certyfikat zarządzania personelem uzyskała w Kanadzie na Seneca College. W Polsce ukończyła Szkołę Coachów The Art & Science of Coaching na Erickson College przy Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Sandra Lasek współprowadzi coaching grupowy dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego na Akademii Leona Koźmińskiego oraz współpracuje z niemiecką firmą konsultingową jako coach i konsultant do spraw personelu.

Agnieszka Sokół-Michalak

Agnieszka Sokół-Michalak

Agnieszka jest coachem, trenerem rozwoju osobistego oraz specjalistką w zakresie kompleksowego zarządzania zasobami ludzkimi.

Przez kilkanaście lat pracowała w międzynarodowych korporacjach w strukturach HR, gdzie pomagała pracownikom rozwijać swój potencjał poprzez odpowiednio dobrane szkolenia i coaching. Jako licencjonowany asesor organizowała i przeprowadzała sesje Assessment/Development Center. Przez prawie 10 lat współpracowała z prof. Erichem Weisbierem z Wiednia, założycielem Akademii Kreatywności (Kreativitätsakademie®), z którym współprowadziła treningi kreatywności dla kadry menadżerskiej.

Od 5 lat prowadzi indywidualne sesje coachingowe w swoim gabinecie w Warszawie. Pracuje różnymi metodami, a nade wszystko bliskie jest jej podejście Miltona H. Ericksona, w którym każdy nowy klient traktowany jest całkowicie indywidualnie i stanowi źródło nowego podejścia i nowej techniki.

Zobacz, co mówią uczestnicy naszych warsztatów

who are we who are we who are we
Najwspanialsze wydarzenie w moim życiu! Forma warsztatu super! Tak trzymać! Dzięki Wam mam siłę zmieniać życie (no i mi się chcę!). Zmieniło się wszystko w myśleniu o sobie - teraz reszta zależy ode mnie. Dzięki Wam i warsztatom to zrozumiałam. Nie wyobrażam sobie też innego miejsca warsztatów niż Wiatrakowo - jest sielskie - anielskie.
Karolina Mazurek - Polcyn

Karolina Mazurek - Polcyn

"Kobieca strony mocy" to warsztat, którego powinna doświadczyć każda kobieta. To spotkanie na swej drodze cudownych osób, uczestniczek i prowadzących, spośród których, dosłownie każda, wnosi unikatową wartość. Do Wiatrakowa przyjechały nieznane sobie kobiety w rożnym wieku, każda ze swoimi problemami i destruktywnymi myślami, w poszukiwaniu zrozumienia, wsparcia, nadziei i siły, którą nie tylko otrzymały, ale przede wszystkim odnalazły na dnie siebie... i oto powróciły po trzech cudownych dniach do codzienności, ale już nie tej samej... Kobieca strona mocy, początek nowej, świadomej drogi i siła nas - kobiet!
Aleksandra Chodor

Aleksandra Chodor

Bardzo dobry pomysł, wspaniałe miejsce, jedzenie, ale przede wszystkim prowadzące. Dzięki tym warsztatom pokonałam w sobie wiele barier, odkryłam swoją moc i swoje miejsce.
Henryka Słonina

Henryka Słonina

Rewelacyjny pomysł i perfekcyjne wykonanie. Otrzymałam moc i dużo wiary w moje możliwości. Zmianie uległo moje wewnętrzne JA. Jestem spełnioną osobą, silną do przyjmowania nowych wyzwań. Miejsce warsztatów - piękne, urokliwe, ciche, zielone, pełne przyrody. Balsam dla oczu i duszy. Jedzenie - boskie! Ukłony dla Claudii - jest kochana!
Edyta Janowska

Edyta Janowska 

Forma warsztatuSposób, w jaki pracujemy nad sobą ma ogromny wpływ na skuteczność stosowanych metod. Przygotowana przez nas forma warsztatu wspiera proces zmiany na wielu poziomach:

 
 • Minimalna ilość teorii. Podczas warsztatów przekażemy Ci samą esencję wiedzy, bez zbędnego lania wody;
 
 • Duża ilość różnorodnych ćwiczeń praktycznych. Praktyka to najbardziej obszerna część tego warsztatu. Każda metoda zostanie starannie omówiona, zaprezentowana, a następnie przećwiczona w parach lub małych grupach. Po każdym ćwiczeniu wymienimy się swoimi doświadczeniami, omówimy wnioski i odpowiemy na pytania;
 • Gra coachingowa. Points Of You to gra, dzięki której na chwilę wyłączysz swój racjonalny umysł i otworzysz się na to, co podpowiada Ci intuicja. Stosowana jako element coachingu grupowego będzie dla Ciebie zupełnie nowym i odkrywczym bodźcem do spojrzenia na siebie z innej perspektywy;
 • Aktywności integracyjne. Odkryliśmy, że poziom integracji wpływa na poziom otwartości w grupie, a co za tym idzie na gotowość do dokonania przełomowych zmian w swoim myśleniu. Na długie wieczory przygotowaliśmy więc gry, które łączą zabawę z rozwojem osobistym. Niektóre odbędą się przy kominku, inne przy ognisku;
 • Aktywny relaks. Zdrowy odpoczynek to kluczowy element procesu inkubacji, czyli czasu, w którym nasza podświadomość ”trawi” osobiste odkrycia i nowe doświadczenia. Proponujemy grupową medytację, spacery po otaczających ośrodek wąwozach lub po urokliwym Kazimierzu Dolnym;
 • Mała grupa. To jeden z kluczowych elementów wpływających na niezwykłą skuteczność naszych warsztatów. Przez całe 3 dni panuje wśród nas niezwykła atmosfera wzajemnej akceptacji i otwartości. Uczestnicy wzajemnie się wspierają i są dla siebie bodźcem do dalszych odkryć. Sam decydujesz, na ile chcesz dzielić się z grupą tym, czego doświadczasz w trakcie warsztatu – jeśli masz taką potrzebę, możesz zachować dla siebie swoje wszystkie odkrycia;
 • Dwójka coachów. Dzięki temu zawsze otrzymasz pomocną dłoń wtedy, gdy jej potrzebujesz. Stale jesteś pod skrzydłami profesjonalistów i jednocześnie bardzo ciepłych i życzliwych osób;
 • Obecność coachów. Jesteśmy z grupą od samego rana do późnego wieczora. Masz więc pełną możliwość rozmowy z nami, w grupie i na osobności – na każdy temat, jaki Cię interesuje.

Miejsce warsztatu

Warsztat „Kobieca strona mocy” odbędzie się w pięknym ośrodku Wiatrakowo położonym nieopodal Kazimierza Dolnego. Poświęciliśmy dużo czasu, aby znaleźć odpowiednie miejsce na nasze warsztaty. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że trafiliśmy w dziesiątkę.

1. Kazimierz Dolny

Magiczne miejsce, które niegdyś było mekką różnej maści artystów. Pełne kolorowych galerii sztuki i unikalnych zabytków. Choć to nieduże miasto, to potrafi zrobić ogromne wrażenie. Podczas jednej z przerw w warsztatach z pewnością zrobimy sobie małą wycieczkę po Kazimierzu i zwiedzimy kilka najciekawszych miejsc.

2. Lokalizacja ośrodka

Wszyscy uczestnicy naszych warsztatów zgodnie mówią, że czują się tutaj tak, jakby na te 3 dni byli zupełnie odcięci od reszty świata. Pożegnanie się z chaosem codzienności i wyciszenie umysłu to najlepszy sposób na zerwanie ze starymi nawykami i osiągnięcie pełnej koncentracji na ćwiczeniach podczas warsztatu.

3. Zakwaterowanie

Młynarzówka to urządzony z pomysłem i klimatyczny dom, który jest zarezerwowany tylko dla naszej grupy. Zamiast sali szkoleniowej będziemy pracować w niezwykłym salonie z kominkiem, który tworzy atmosferę bezpieczeństwa, spokoju, spotkania z dobrymi przyjaciółmi.

4. Wyżywienie

Podstawą otwartego i gotowego do pracy mentalnej umysłu jest dobrze odżywiony mózg. W Wiatrakowie mamy unikalną okazję jeść tutejsze, starannie przygotowane potrawy, które są w całości przyrządzone z naturalnych składników. Jeśli masz specjalne potrzeby żywieniowe (dieta wegetariańska, wegańska, bezglutenowa), oczywiście zostaną one wzięte pod uwagę.

5. Natura

Wiatrakowo jest otoczone sadami orzechowymi, rozległymi lasami i przepięknymi wąwozami. Wszędzie wokół jest cisza, przerywana tylko śpiewem ptaków i szumem drzew. Odetchniesz tutaj pełną piersią i złapiesz inny, spokojniejszy rytm.

Wiatrakowo
Cholewianka 60, 24-120 Kazimierz DolnyNajczęściej zadawane pytania

Jadę z daleka i chciałbym przyjechać dzień wcześniej i/lub wyjechać dzień później. Czy jest to możliwe?

Tak i jest to związane z dodatkową opłatą. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji: biuro@lifearchitect.pl

Czy wyżywienie składa się również z potraw bezmięsnych?

Tak. Oprócz potraw mięsnych dostępne są też wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.

Czy za warsztat mogę zapłacić w ratach?

Tak. Cała kwota zostaje podzielona na 3 części płatne co miesiąc. Nie naliczamy odsetek, dlatego cena nie zmienia się. Aby zapłacić w ratach skontaktuj się z nami: biuro@lifearchitect.pl

Nie mam własnego samochodu. Czy istnieje jakaś inna możliwość dojechania do Wiatrakowa?

Pomagamy uczestnikom dotrzeć na miejsce kontaktując ich ze sobą i pomagając im zorganizować wspólny przejazd. Skontaktuj się z nami w tej sprawie: biuro@lifearchitect.pl

Nigdy nie byłem w Kazimierzu Dolnym. Czy dostanę od was jakieś wskazówki dotyczące dojazdu?

Tak. Dostaniesz od nas mapę z dokładnie zaznaczonym miejscem.
BRAK MIEJSC!

Wszystkie miejsca na ten warsztat zostały już zajęte…
Ale głowa do góry! Niedługo podamy datę następnej edycji “Kobiecej strony mocy” :)

A w tym czasie zachęcamy Cię do obejrzenia naszych pozostałych warsztatów wyjazdowych.Zadzwoń, chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Claudia Castaldi

Project Manager

+48 500 700 857

(dni robocze od 8.00 do 18.00)
lub napisz na biuro@lifearchitect.pl